אנחנו
שואלים בשבילכם...

התוכנית מתאימה לכל הורה שאכפת לו מהילד שלו, כזה שרוצה לתת עבודה ולעזור לו לבנות עתיד טוב יותר, גם אם יש לו תכונות ודחפים שליליים שמחבלים בהצלחה שלו, בעזרת טכניקות לא מדי מסובכות להבנה וליישום, תוכל ללמד את הילד שלך איך לעבוד על ההתנהגויות השליליות שלו וגם לייצר בבית אווירה רגועה ושלווה יותר, עם פחות התפרצויות וכעסים.

מיד עם ההרשמה תקבל גישה לקורסים הדיגיטליים המלאים. בכל שבוע ייפתח שיעור באתר, ולאחר כמה ימים מפגש זום בלייב עם הרב סג”ל (תקבל מראש את כל תאריכי המפגשים לאחר ההרשמה) בהדרכה החיה תהיה אפשרות להעלות שאלות מהקהל ולקבל תשובות מהרב, כך שלא יישאר שום דבר לא ברור, וגם נרחיב ונעמיק בהבנת הנושאים הנלמדים בשיעורים.

 

זו התוכנית היחידה בארץ, ולמיטב ידיעתנו גם בעולם, שממחישה באופן בלתי אמצעי בעזרת בימוי מקצועי ומושקע עד אחרון הפרטים מה מתחולל אצל הילד שלך, ואיך אתה יכול לעזור לו לפתור את זה. עבורך זו גם שעה של חוויה, אבל בעיקר – שעה שתעזור לך לשפר את החיים שלו ושלך.

 

בוודאי ומלכתחילה. זה הפלוס של תוכנית דיגיטלית. במקום שהורה אחד ילך להרצאה פרונטלית ואז בבית יתאמץ להעביר ולסכם לצד השני את כל התוכן, שני ההורים ביחד רואים את הסרטונים והשיעורים, וגם יכולים לדון, לנתח ולמצוא את הדרך ליישם את המסרים על ילדיהם. כך נמנעים מראש חילוקי דעות בזמן אמת, מה שכידוע יכול להרוס כל חלקה טובה בחינוך הילדים.

 

הכי פשוט, ללחוץ כאן ולפעול לפי ההוראות באתר, ובעוד דקות ספורות כבר תוכל לקבל גישה לקורסים הדיגיטליים המלאים

 

פשוט מאוד, בצד שמאל בחלק העליון של האתר מופיע כניסת תלמידים, הזינו שם את שם המשתמש והסיסמא שקיבלתם למייל, וישר תכנסו לתפריט הצפיה בקורס.

ליד המיקום שצריך להכניס פרטים מופיע שכחתי שם משתמש וסיסמא , לחצו על זה והפרטים ישלחו אליכם למייל שאיתו נרשמתם, שימו לב ! אם הקשתם מייל שגוי, המייל ישלח לכתובת שאותה הזנתם, אם נתקלתם פנו אלינו נשתדל לעזור.

רצוי לעשות רענון לדף , לפעמים הסרט נתקע בגלל רמת קליטת האינטרנט או חסימות כלשהם  הקשורות חברות הסינון- במידה וכך – יש לבקש מהחברה שבה אתם מנויים שיפתחו לכם את הגישה לתכנים הללו.

פרקי הקורס זמינים לשימושכם ללא הגבלה! לא ניתן להוריד את הפרקים מהאתר.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד